Harjoitusaikapoikkeukset

Alla mainittujen joukkueiden ja ryhmien harjoitusaikataulut löytyvät linkkien takaa:

HUOM! Kaikkien joukkueiden ja ryhmien: 


vko 17 (25.04.-01.05.2016) harjoitusajat
vko 18 (02.05.-08.05.2016) harjoitusajat

 

Ryhmien peruskauden (2015-2016) aikataulut löytyvät kunkin ryhmän sivulta.

Poikkeukset (ei muodostelmajoukkueiden/-ryhmien) peruskauden aikatauluihin ovat tällä sivulla.


(Alla olevia poikkeusaikatauluja on päivitetty 28.04.2016)

****************************
Viikko 17 (25.04.2016-01.05.2016)

Poikkeusaikataulu. K-ryhmien ja kehitys/harrastusryhmien kaikki vuorot (ei muodostelman joukkueet ja Muokkaminit). Peruskauden vuorot eivät ole voimassa.
 

PäiväJäätOheisetHuom.

Ma 25.04

Metro Areena:
07.00-09.00 K3, vapaaeht. aamujää

Warrior/Dynasty:
14.40-15.30 K3
16.55-17.45 Taiturit, Tintit
 

Warrior:
15.40-16.40 K3

Lähderannan koulu:
17.00-18.00 Perhoset

Warrior, ulkona:
18.00-18.50 Taiturit, Tintit

K1 ja K2: ei harjoituksia

Ti 26.04Warrior/Covert:
07.00-08.15 K3, vapaaeht. aamujää
14.55-15.45 K3
16.55-17.45 Tintit, Taiturit, Perhoset
 

Warrior:
15.55-16.55 K3
17.50-18.40 Tintit
 

Warrior, ulkona:
18.00-18.50 Taiturit

K1 ja K2: ei harjoituksia

Ke 27.04

Warrior/Dynasty:
14.40-15.30 K3
15.40-16.30 Roosat
16.40-17.20 Leppikset
16.40-17.30 Taiturit, Tintit


Tapiolan harkkahalli:
17.20-18.00 Perhoset
 

Warrior:
15.40-16.40 K3
17.40-18.30 Taiturit, Tintit

K1 ja K2: ei harjoituksia

To
28.04

Laaksolahti:
07.00-09.00 K3, vapaaeht. aamujää

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.35 Leppikset
15.55-16.45 Taiturit

Warrior:
15.55-16.55 K3, fyssari, ulkona säävarauksella
16.50-17.30 Leppikset

 

K1 ja K2: ei harjoituksia

Pe 29.04

Warrior/Covert:
14.40-15.45 K3

Sisusali:
16.10-17.30 K3, tanssi

K1 ja K2: ei harjoituksia

La 30.04

Ei harjoituksia
 

 

 

Su 01.05

Ei harjoituksia



 

 

 

HUOM! Yksinluistelijoiden perus- ja elementtitestipäivät ovat ti 3.5 ja ti 24.5.2016

 

****************************
Viikko 18 (02.05.2016-08.05.2016)

Poikkeusaikataulu. K-ryhmien ja kehitys/harrastusryhmien kaikki vuorot (ei muodostelman joukkueet ja Muokkaminit). Peruskauden vuorot eivät ole voimassa.
 

PäiväJäätOheisetHuom.

Ma 02.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
16.55-17.45 Tintit, Taiturit

Warrior/Dynasty:
15.10-16.00 K2
16.10-17.30 K1

Warrior:
15.55-16.45 K3
16.10-17.00 K2
17.45-18.45 K1


Lähderannan koulu:
17.00-18.00 Perhoset

Omnia:
18.15-19.00 Tintit, Taiturit
 

K-ryhmien aikatauluja muutettu 28.4.

Ti 03.05

Warrior/Dynasty:
14.10-15.00 K1

Warrior/Covert:
14.55-17.45 testiluistelijat

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
 

Kuntosali:
18.00-19.00 K1

K123-ryhmillä: perus- ja elementtitestit. Seuraava testipäivä on 24.5.

Alustava testiaikataulu (aikataulu on joustava, joten ole ajoissa paikalla):
PT1 (klo 14.55-15.25 Anni, Erika, Jenni, Sofia)
ET1 (klo 15.25-15.55 Anni, Erika, Jenni, Sofia)
PT2 (klo 15.55-16.34 Matias, Miika, Lilja, Kiia K, Kiia A. Mona)
ET2 (klo 16.34-17.30 Matias, Miika, Lilja, Kiia K, Kiia A. Mona, Kia G)
PT3 (klo 17.30-17.45 Aava, Viola, Ria, Fanny)
ET3 ja ET4 siirtyvät todennäköisesti 24.5 testipäivään

 

K123: oheiset pyritään pitämään normaalisti testien ohella.

Ke 04.05.

Warrior/Dynasty:
14.40-15.30 K3
15.40-16.30 K2
16.40-17.30 K1

Warrior/Covert:
16.55-17.35 Tintit, Taiturit
17.35-18.15 Perhoset, Leppikset
 

Warrior:
15.40-16.40 K3
16.40-17.40 K2
17.40-18.40 K1
17.45-18.35 Tintit, Taiturit

 

To
05.05.

Warrior/Covert:
15.55-16.45 K3, Taiturit
16.55-17.45 K2
17.55-18.45 K1

 

Warrior:
16.55-17.55 K3, fyssari
17.55-18.55 K2, fyssari
18.55-19.55 K1, fyssari

 

 

Pe 06.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

Sisusali:
16.10-17.00 K3, tanssi
17.00-18.00 K2, tanssi
18.00-19.00 K1, tanssi
 

 

La 07.05

Warrior/Covert:
08.55-09.45 K3
09.55-10.45 K2
10.55-11.45 K1
11.55-12.40 Leppikset
11.55-12.45 Tintit, Taiturit
 

Warrior:
09.55-10.55 K3
10.55-11.55 K2
11.55-12.55 K1, omatoimi
12.55-13.40 Leppikset
13.00-13.45 Tintit, Taiturit
 

 

Su 08.05

Warrior/Covert:
15.25-16.15 Perhoset



 

 

 

HUOM! Yksinluistelijoiden perus- ja elementtitestipäivät ovat ti 3.5 ja ti 24.5.2016