Harjoitusaikapoikkeukset

Alla mainittujen joukkueiden ja ryhmien harjoitusaikataulut löytyvät linkkien takaa:

HUOM! Kaikkien joukkueiden ja ryhmien:

 

vko 21 (23.05.-29.05.2016) harjoitusajat 

vko 22 (30.05.-05.06.2016) harjoitusajat 

vko 23 (06.06-12.06.2016) ML leiriaikataulu

 

HUOM! Yksinluistelijoiden leiriaikataulu löytyy "Skate Espoo 2016" sivulta.

 

Ryhmien peruskauden (2015-2016) aikataulut löytyvät kunkin ryhmän sivulta.

Poikkeukset (ei muodostelmajoukkueiden/-ryhmien) peruskauden aikatauluihin ovat tällä sivulla.


(Alla olevia poikkeusaikatauluja on päivitetty 12.05.2016)

****************************
Viikko 21 (23.05.2016-29.05.2016)

Poikkeusaikataulu. K-ryhmien ja kehitys/harrastusryhmien kaikki vuorot (ei muodostelman joukkueet ja Muokkaminit). Peruskauden vuorot eivät ole voimassa.
 

PäiväJäätOheisetHuom.

Ma 23.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
17.55-18.55 K1
 



 

 

Ti 24.05

Warrior/Covert:
14.55-17.45 Yksinluistelijoiden perus- ja elementtitestit

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
 

Kuntosali:
18.00-19.00 K1

YL-Testien aikataulu:
14.55 PT1
15.30 PT2
16.03 ET1 ja ET2 piruetit
16.30 ET2 hypyt
16.51 PT3
17.20 ET3 ja ET4 piruetit
17.34 ET3 ja ET4 hypyt

HUOM! Aikataulu on joustava, ja voi heittää 10-15min. suuntaan jos toiseen.

Ke 25.05.

Warrior/Dynasty:
14.40-15.30 K3
15.40-16.30 K2
16.40-17.30 K1


 

Warrior:
15.40-16.40 K3
16.40-17.40 K2
17.40-18.40 K1
 

 

To
26.05.

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

 

Warrior:
15.55-16.55 K3, fyssari
16.55-17.55 K2, fyssari
17.55-18.55 K1, fyssari

 

 

Pe 27.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

Sisusali:
16.10-17.00 K3, tanssi
17.00-18.00 K2, tanssi
18.00-19.00 K1, tanssi
 

 

La 28.05

Ei harjoituksia


 

 

Su 29.05

Ei harjoituksia



 

 

 

 

****************************
Viikko 22 (30.05.2016-05.06.2016)

Poikkeusaikataulu. K-ryhmien ja kehitys/harrastusryhmien kaikki vuorot (ei muodostelman joukkueet ja Muokkaminit). Peruskauden vuorot eivät ole voimassa.
 

PäiväJäätOheisetHuom.

Ma 30.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
17.55-18.55 K1
 



 

 

Ti 31.05

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
 

Kuntosali:
18.00-19.00 K1

 

Ke 01.06.

Warrior/Dynasty:
14.40-15.30 K3
15.40-16.30 K2
16.40-17.30 K1


 

Warrior:
15.40-16.40 K3
16.40-17.40 K2
17.40-18.40 K1
 

 

To
02.06.

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

 

Warrior:
15.55-16.55 K3
16.55-17.55 K2
17.55-18.55 K1

 

 

Pe 03.06

Warrior/Covert:
14.55-15.45 K3
15.55-16.45 K2
16.55-17.45 K1

Sisusali:
16.10-17.00 K3, tanssi
17.00-18.00 K2, tanssi
18.00-19.00 K1, tanssi
 

 

La 04.06

Ei harjoituksia


 

 

Su 05.06

Ei harjoituksia